آنهایی که در دانشگاه در مقوله پژوهش و آموزش تلاش بیشتری می کنند باید دیده شده و مورد توجه قرار گیرند.

تاریخ ثبت: 1395/11/05 - 05:14 ب.ظ

دکتر گل چینی در مراسم بزرگداشت هفته پژوهش و تقدیر از پژوهشگران نمونه دانشگاه بر لزوم توجه بیشتر به تحقیقات کاربردی تاکید کرد.

رئیس دانشگاه گنبدکاووس با اشاره به نقش دانشگاهها در توسعه ملی گفت: آنهایی که در دانشگاه در مقوله پژوهش و آموزش تلاش بیشتری می کنند باید دیده شده و مورد توجه قرار گیرند.

دکتر گل چینی با قدردانی از تلاش همه اساتید دانشگاه گفت: دست همه کسانی که کمک می کنند تا دانشگاه گنبدکاووس به عنوان دانشگاهی با شاخصه های برتر علمی، آموزشی و پژوهشی باشد به گرمی می فشاریم و از همه عزیزانی که به عنوان معلم و استاد با صداقت و دلسوزی کامل مطالب را به دانشجویان منتقل می کنند قدردانی می کنیم.

رئیس دانشگاه گنبدکاووس با مهم شمردن پایان نامه های کارشناسی ارشد و بخصوص دکتری، افزود به دوستان و اساتید محترم  توصیه می کنم به پایان نامه هایی که نسبت به تبدیل ایده به ثروت توجه دارند، بیشتر بپردازند و به فکر رفع مشکلات جامعه در پایان نامه ها و طرح های تحقیقاتی باشند.

وی ضمن مهم دانستن تحقیقات بنیادی و حرکت در مرز دانش به نیاز  فوری کشور به تحقیقات کاربردی تاکید کرد.

در ادامه دکتر حسین صبوری به ارائه گزارش فعالیت های مدیریت پژوهشی دانشگاه پرداخت.مدیر پژوهشی دانشگاه گنبدکاووس با خوب ارزیابی نمودن فعالیت های پژوهشی اعضاء هیات علمی، دیدگاههای وزارت علوم تحقیقات و فناوری را در بخش تحقیقات تشریح کرد.

وی در ادامه خبر از چاپ 5 عنوان کتاب جدید توسط اعضا هیات علمی دانشگاه داد. در پایان از آقایان دکتر علی راحمی به عنوان پژوهشگر نمونه دانشگاه، دکتر حجت ا.. جعفریان پژوهشگر نمونه دانشکده علوم کشاورزی، دکتر اسماعیل شیرازی پژوهشگر نمونه دانشکده علوم پایه و فنی مهندسی و احمد قلی پژوهشگر نمونه دانشکده علوم انسانی تقدیر به عمل آمد.