برگزاری جشن اولین دوره دانش‌آموختگی دانشجویان دانشکده علوم انسانی (ویژه خواهران)آزادشهر دانشگاه گنبدکاووس

تاریخ ثبت: 1396/12/09 - 04:53 ب.ظ

جشن اولین دوره دانش‌آموختگی دانشجویان دانشکده علوم انسانی (ویژه خواهران)آزادشهر دانشگاه گنبدکاووس با حضور هیأت رئیسه دانشگاه گنبدکاووس، مسئولین دانشکده و خانواده دانش‌آموختگان برگزار شد.‌

به گزارش روابط عمومی دانشگاه گنبدکاووس در این مراسم، دکتر موسوی،رئیس دانشکده علوم انسانی آزادشهر ضمن خوش آمد گویی به مسئولین، دانش‌آموختگان و خانواده آنها، از تلاش تمام مسئولین دانشگاه گنبدکاووس، مسئولین شهرستان آزادشهر، اساتید و همکاران دانشکده تشکر و قدرانی کرد.    
وی در ادامه بیان داشت: بسیار مفتخریم که برای اولین بار جشن دانش‌آموختگی دانشجویان دانشکده علوم انسانی (ویژه خواهران)آزادشهر  برگزار می‌شود.

وی افزود: دانشکده علوم انسانی آزادشهر در سال 1392 زیر نظر دانشگاه گنبد کاووس با 3 رشته کارشناسی مدیریت صنعتی، مدیریت بازرگانی و مدیریت بیمه در یک گروه با پذیرش 25 دانشجو شروع به فعالیت نمود. و در حال حاضر دانشکده با 6 هیات علمی و 350 دانشجو در همان سه رشته با قدرت به فعالیت خود ادامه میدهد.

دکتر موسوی خاطر نشان کرد: این دانشکده تنها دانشکده ویژه خواهران در شمال کشور (منطقه 2) می باشد.

دکتر حسین گلچینی، رئیس دانشگاه گنبدکاووس، در ادامه به ایراد سخن پرداخت و ضمن خوش آمد گویی به میهمانان و دانشجویان حاضر در مراسم گفت: به شما فارغ‌التحصیلان که افتخار کشور هستید، تبریک می‌گویم.

وی افزود: این اولین مراسمی است که در دانشکده علوم انسانی (ویژه خواهران)آزادشهر دانشگاه گنبدکاووس ما توفیق آن را داریم که جشن دانش‌آموختگی را با حضور همه فارغ التحصیلان که در سال 92 وارد دانشگاه شده بودند برگزار کنیم.

وی ادامه داد: برگزاری این جشن خود پیامی است از سوی دانشگاه به دانش آموختگان و اینکه ما ارزش و اهمیت دانش آموختگان را به خوبی می‌شناسیم. ایشان با اشاره به اهمیت ارتباط بین دانشگاه و دانش آموختگان از فارغ التحصیلان خواست ارتباط خود را در آینده با دانشگاه حفظ کنند.

در این مراسم، 25 دانشجوی ورودی سال 92 در سه رشته مدیریت صنعتی، مدیریت بازرگانی و مدیریت بیمه  که همه آنها به افتخار فارغ التحصیلی نایل شده بودند؛ به همراه خانواده محترمشان حضور داشتند. اهدای جوایز به نفرات برتر رشته‌های مختلف و اجرای موسیقی سنتی از دیگر برنامه‌های این جشن در دانشکده علوم انسانی آزادشهر دانشگاه گنبدکاووس بود.