برگزاری هفتمین دوره طرح ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه گنبدکاووس

تاریخ ثبت: 1397/04/11 - 11:57 ق.ظ

افتتاحیه هفتمین دوره طرح ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه گنبدکاووس با حضور میهمانان، اساتید و اعضاء هیات علمی این دانشگاه برگزار گردید.

هفتمین دوره طرح ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه گنبدکاووس با حضور بیش از 90 نفر از اساتید و اعضاء هیات علمی این دانشگاه در حال برگزاری است. در مراسم افتتاحیه این دوره که روز یکشنبه مورخه 10 تیر ماه  با حضور حجت الاسلام والمسلمین ترابی، امام جمعه محترم شهرستان گنبدکاووس ، حجت الاسلام والمسلمین حریزاوی، مدیر محترم فرهنگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها و مدیر حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان سراسر کشور، حجت الاسلام والمسلمین نورمحمدی مسئول محترم نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه گنبدکاووس و  دکتر اکبر فخیره معاون محترم دانشجویی و فرهنگی و دبیر هم اندیشی دانشگاه برگزار شد.

در آغاز مراسم افتتاحیه هفتمین دوره طرح ضیافت اندیشه اساتید، حجت الاسلام والمسلمین نورمحمدی ضمن عرض خیر مقدم خدمت اساتید و میهمانان، بر لزوم تشکیل جلسات و دوره های این چنین تاکید کرد و به بیان برخی خصوصیات این دوره و چگونگی انتخاب عناوین و مباحث برنامه­‌ریزی شده برای این طرح پرداخت.

مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه گنبدکاووس در ادامه سخنان خود گفت: هفتمین دوره طرح ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه گنبدکاووس با دو عنوان "سبک زندگی" و "غرب شناسی" طی یک هفته کاری برگزار خواهد شد.

گفتنی است : این دوره  به مدت 32 ساعت  با  دو عنوانِ، سبک زندگی با تدریس جناب آقای دکتر غلامرضا قاسمی کبریا (دکترای روانشناسی و مشاوره)  و غرب شناسی با تدریس دکتر حبیب اله بابایی (دکترای تخصصی رشته تاریخ و تمدن ملل اسلامی) برگزار می گردد و تا روز چهارشنبه 97/4/13 ادامه خواهد داشت.