محکومیت حادثه تروریستی اهواز

تاریخ ثبت: 2018/09/22 - 01:41 ب.ظ

دانشگاه گنبدکاووس این حمله تروریستی را که منجر به شهادت کودکان، زنان و نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ارتش جمهوری اسلامی ایران شد را محکوم می کند.

 این حادثه تروریستی نشان داد که انقلاب اسلامی ایران، همچنان با گذشت قریب به چهار دهه از حیات پر فراز و نشیب خود، هنوز همچون دهه ١٣٦٠ خورشیدی، مورد طمع و آماج اقدامات تروریستی  و دشمنان داخلی و خارجی قرار دارد. همانطور که امام خمینی (ره) در آن دوران سخت و ترورها خطاب به گروهک های تروریستی فرمودند: «بکُشید ما را؛ ملت ما بیدارتر می‌شود. ما از مرگ نمی‌ترسیم؛ و شما هم از مرگ ما صرفه ندارید و این دلیل عجز شماست» اکنون نیز این حملات تروریستی کور، یادآور همان اقدامات است و نشان از حقانیت راه و مسیر مقدس نظام و ملت رشید ایران اسلامی در حراست از دین، عزت، شرف، غیرت، ناموس و تمامیت ارضی ایران عزیز است.

روابط عمومی دانشگاه با محکوم کردن این حمله تروریستی که منجر به شهادت کودکان، زنان و نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ارتش جمهوری اسلامی ایران شد، به ساحت حضرت ولی عصر (عج)، مقام معظم رهبری، ملت بزرگ ایران اسلامی، بالاخص مردم شریف استان خوزستان و بازماندگان شهدا، تسلیت عرض کرده و برای مجروحان شفای عاجل و برای بستگان صبر و بردباری و اجر عظیم مسألت دارد.