مراسم معارفه دانشجویان جدیدالورود دانشگاه گنبدکاووس

تاریخ ثبت: 1397/07/22 - 03:55 ب.ظ

مراسم معارفه دانشجویان جدیدالورود دانشگاه گنبدکاووس با حضور سرپرست دانشگاه، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، مدیران و جمع کثیری از دانشجویان جدیدالورود برگزار شد.

     در این مراسم دکتر طهماسبی، سرپرست دانشگاه  ضمن خوش‌آمدگویی به دانشجویان جدیدالورود، موفقیت آنها در آزمون سراسری و راه‌یافتن به این دانشگاه را تبریک گفت.   
    ایشان ضمن تأکید بر نقش و اهمیت دانشگاه و دانشجو در آینده کشور و انقلاب اسلامی، از نقش حساس و بنیادی دانشگاه‌ها و رسالت دانشجویان در پیشبرد علم و تکنولوژی سخن به میان آورد و با اشاره به تحولات علمی پیش آمده در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی افزود: امروزه شاهد آن هستیم که محور فعالیت از دانشگاه های آموزشی و پژوهشی به دانشگاه های کارآفرین تغییر نموده‌اند و در همین راستا خواستار تلاش و کوشش تمام دانشجویان بالاخص دانشجویان جدیدالورود برای  ارتقاء نقش دانشگاه در توسعه و پیشرفت جامعه شد.
    درادامه حجت الاسلام والمسلمین نورمحمدی، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه  با اشاره به قدمت 35 ساله این دانشگاه، گفت: سعی کنید حداکثر تلاش خود را در دوران دانشجویی برای استفاده بهینه از امکانات و شرایط فراهم شده در جهت کسب موفقیت‌های بزرگ به کار ببرید و عمر دانشجویی پر خیر و برکتی در راه دین اسلام و کشور عزیزمان داشته باشید. وی افزود: محیط دانشگاه فرصت ارزشمندی در اختیار شما عزیزان قرار می دهد تا فردی تاثیر گذار برای جامعه و زندگی خود باشید و چه خوب است تا از این فرصت پیش آمده نهایت استفاده و بهره را ببرید.
     ایشان خاطر نشان کرد: هرکس که علم و دانش بیشتری داشته باشد دانایی بیشتری دارد نقش بیشتر و مهمتر را در آینده جامعه ایفاء می‌نماید، ایشان به دانشجویان توصیه نمودند تا در کسب علم و دانش کوشا باشند     
    در ادامه‌ این مراسم مسئولان بخش های مختلف دانشگاه از جمله، معاون دانشجویی و فرهنگی، معاون آموزشی و پژوهشی، مدیر حراست، مدیر آموزش و تحصیلات تکمیلی و مدیر فرهنگی دانشگاه ضمن خیرمقدم‌گویی به دانشجویان جدید، به بیان توضیحاتی در خصوص قوانین و مقررات و فعالیت‌ حوزه های مختلف  خود پرداختند.