تجلیل از خبرنگاران و روابط عمومی برتر دانشگاه‌ها و پارک‌های علمی و فناوری منطقه 2 کشور

تاریخ ثبت: 1398/02/15 - 11:00 ق.ظ

چهارمین جشنواره معرفی و تجلیل از خبرنگاران و روابط عمومی برتر دانشگاه ها و پارک های علمی و فناوری منطقه 2 کشور با حضور دکتر عبداللهی نژاد، مدیرکل روابط عمومی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری،دبیران مناطق نه گانه روابط عمومی کشور، دبیر، مدیران و کارشناسان روابط عمومی منطقه 2 کشور به میزبانی دانشگاه علم و فناوری مازندران برگزار شد. که در این جشنواره دانشگاه گنبدکاووس موفق به کسب رتبه اول در بخش توانمند سازی گردید.

در ابتدای این جشنواره اقای دکتر محمدزاده رئیس دانشگاه علم و فناوری مازندران ضمن خوشامدگویی توضیحاتی را درباره دانشگاه علم و فناوری مازندران ارائه نمودند.

دکتر محمدزاده ضمن تقدیر از برگزارکنندگان این جشنواره گفت: این جشنوار مناسب و نشانه اهمیت روابط عمومی در ارتباط با مخاطبان و همکاران رسانه است که امیدوارم این تلاش روابط عمومی ها مورد توجه بیشتری قرار گیرد.

در ادامه این جشنواره ، دکتر یحیی زاده دبیر روابط عمومی های منطقه دو کشور گزارشی از روند برگزاری چهارمین جشنواره ارائه نمود.

ایشان با بیان اینکه چهار سال است که این جشنواره برگزار می شود گفت: اتفاقات خوبی در این نشست ها رخ داده است ، تدوین ساختار روابط عمومی ها و ارتقاء جایگاه این واحد در دانشگاها و پارک ها از جمله این دستاوردهاست.

وی در ادامه گزارشی از چهارمین جشنواره را ارائه کرد و گفت:

فراخوان جشنواره از پاییز ۹۷ شروع شد و با حضور ۵۷ خبرنگار و با تعداد ۳۲۴ اثر کار خود را برای ارزیابی این آثار آغاز نمود و اکنون از ۱۷ خبرنگار به خاطر آثار ارائه شده ، تجلیل شد.

ایشان در پایان گفت: روابط عمومی منطقه دو کشور آمادگی دارد تا جشنواره تجلیل از خبرنگاران و روابط عمومی کشوری را برگزار نماید.

دکتر عبداللهی نژاد در این جشنواره ضمن تشکر از خبرنگاران و برگزارکنندگان گفت: روابط عمومی های دانشگاها ها میتوانند از ظرفیت های بسیار خوب دانشجویان و انجمن های دانشجویی استفاده نمایند .

ایشان ادامه دادند، خوشبختانه منطقه دو کشور ظرفیتی خوبی ایجاد کرده و کارهای بسیار شایسته ای انجام داده است که امیدوارم در برپایی جشنواره روابط عمومی های کشور همراه ما باشند.

عبداللهی نژاد گفت: برپایی این جشنواره ها فقط یه رویداد تجلیل و تشکر نیست بلکه ایجاد یک محیطی پویا و رقابتی و صحنه ای برای ارائه ایده ها و به بلوغ دستاوردهاست و رقابت صحیح و همچنین تقدیر و تجلیل از خدمت های صادقانه است.

در پایان از برگزیده های این جشنواره تقدیر گردید که دانشگاه گنبدکاووس در این جشنواره موفق به کسب رتبه اول  در بخش توانمند سازی شد؛ از شهرستان گنبدکاووس نیز جناب آقای علی لگزانوری خبرنگار خبرگزاری ایرانا موفق به کسب مقام برتر در بخش تهیه خبر گردید. 

ایجاد رقابت سالم، هم‌افزایی و افزایش ارتباط بین اصحاب رسانه و روابط عمومی‌های دانشگاه‌ها و پارک‌های علم و فن‌آوری منطقه دو کشور (گلستان، مازندران و گیلان) و ارتقای کیفی این فعالیت‌ها و تلاش برای استانداردسازی فعالیت‌های روابط عمومی از اهداف مهم این جشنواره اعلام شده است.