انتصاب جناب آقای دکتر حسین محمدی به عنوان سرپرست معاونت آموزشی و پژوهشی دانشکده علوم انسانی و علوم ورزشی

تاریخ ثبت: 1398/06/11 - 11:52 ق.ظ

دکتر طهماسبی، رئیس دانشگاه گنبدکاووس، طی حکمی جناب آقای دکتر حسین محمدی را به عنوان سرپرست معاونت آموزشی و پژوهشی دانشکده علوم انسانی و علوم ورزشی منصوب و از زحمات جناب آقای دکتر زین‌العابدین فرامرزی در زمان تصدی این مسئولیت تقدیر و تشکر کردند.

 

 

 

متن حکم انتصاب جناب آقای دکتر حسین محمدی به شرح ذیل می باشد:

سلام علیکم

   با احترام؛ نظر به مراتب تعهد و تجارب ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان سرپرست معاونت آموزشی و پژوهشی دانشکده علوم انسانی و علوم ورزشی منصوب می‌شوید. از جنابعالی انتظار دارد که با هماهنگی ریاست محترم دانشکده و براساس اهداف و سیاست‌های دانشگاه و بهره‌مندی از تجربیات مفید اساتید و کارشناسان محترم و جلب مشارکت دانشگاهیان و دانشجویان عزیز و همفکری با سایر مسئولان دانشگاه، گام‌های مؤثری در جهت اعتلای دانشگاه و نقش آفرینی آن در اقتصاد دانش‌بنیان و تحقق سیاست‌های نظام آموزش عالی کشور بردارید. توفیق روز افزون جنابعالی را از درگاه خداوند متعال خواهانم.

در نامه تقدیر از جناب آقای دکتر فرامرزی  آمده است:
جناب آقای دکتر زین العابدین فرامرزی
سلام علیکم

   با احترام، بدینوسیله از تلاش‌ها و خدمات ارزنده جنابعالی در دوره تصدی معاونت آموزشی و پژوهشی دانشکده علوم انسانی و علوم ورزشی تقدیر نموده، ضمن درخواست پاداش و جزای خیر از خداوند بزرگ، مزید توفیقات شما را در خدمت به توسعه و تعالی دانشگاه و پیشبرد اهداف نظام آموزش عالی استدعا دارم.