×
سامانه جامع دانشگاه
سامانه پست الکترونیک
سامانه کتابخانه
سامانه آموزش مجازی
نظرسنجی
ارتباط با ریاست
EN RU

ارسال‌های جدید

دعوت رییس دانشگاه گنبدکاووس از جامعه دانشگاهی و مردم عزیز ایران اسلامی برای حضور در انتخابات 1400

1400/03/25

28 خرداد 1400 روز تجلی همدلی و همزبانی و حضور گسترده ملت شریف ایران....

28 خرداد 1400 روز تجلی همدلی و همزبانی و حضور گسترده ملت شریف ایران و روز خلق حماسه ای دیگر است که همانند ادوار گذشته عرصه انتخابات را به عنوان نماد مقبولیت نظام به منصه ظهور بگذاریم و نشان دهیم که در همه حال انقلاب شکوهمند اسلامی را از گزند دشمنان حفظ خواهیم کرد.
  بدون تردید در این برهه حساس و سرنوشت ساز، نقش و تاثیر دانشگاه و دانشگاهیان در روشنگری آحاد مردم برای انتخاب اصلح در صحنه انتخابات بر کسی پوشیده نیست، قشر فرهیخته کشور می تواند در کنار سایر اقشار در جهت اعتلای مردم سالاری دینی اهتمام ورزیده و ضمن ترغیب مردم، نقش سازنده تک تک افراد در سرنوشت کشور را تبیین نماید.
 ملت مفهیم ایران، روز جمعه گرد هم می آیند تا ایرانی آباد را رقم بزنند و انشاء الله با  انتخاب افراد اصلح، بتوانیم بیش از پیش به آرمان های انقلاب بزرگ اسلامی دست یابیم.
اینجانب به نوبه خود، از عموم دانشگاهیان عزیز دانشگاه گنبدکاووس، همچنین مردم بزرگوار استان گلستان و ایران عزیز دعوت می کنم تا بار دیگر، در انتخاباتی دیگر که نشانه جمهوریت این نظام درکنار اسلامیت آن است، حضوری پر شور داشته و شخص اصلح خود را انتخاب نمایند.
 از خداوند متعال می خواهم در پیمودن راه امام ( ره )، رهبر انقلاب، شهدا و عمل به آموزه های اصیل اسلامی به ما توفیق عنایت فرموده و بتوانیم با برادری و خردورزی در جهت اعتلای نام ایران اسلامی در جهان گام برداریم .

ابوالفضل طهماسبی
رییس دانشگاه گنبدکاووس